Spojrzenie na tworzenie Google Pixel 4

Arthur Kenzo jest projektantem przemysłowym pracującym w zespole Google Industrial Design. Podzielił się spojrzeniem na tworzenie Google Pixel 4. Mam Pixel 4 i fascynujące jest obserwowanie niektórych zakulisowych procesów i projektowania flagowego telefonu Google.

Jest wers z historii Arthura, który bardzo mi się podoba i jak cytuję: „Pixel 4 został zaprojektowany tak, aby był miękki w dłoni i przystępny, ludzki”. Zgadzam się, że gdy trzymasz Pixel 4 dobrze w dłoni, tylna szyba nie zachowuje żadnych smug na opuszkach palców, co sprawia, że telefon jest naprawdę zdefiniowany pod względem codziennego doświadczenia. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się jego projekt, czy nie, myślę, że zawsze satysfakcjonujące jest spojrzenie na jego proces.

Pixel 4 został zaprojektowany tak, aby był miękki w dłoni i przystępny, ludzki. Forma została starannie wyrzeźbiona z aluminium i zakrzywionego szkła Gorilla Glass 5. Projekt Pixel 4 jest z pewnością inny, przystępny i prosty. Wyrafinowane, a jednocześnie świeże podejście do materiałów, kolorów i wykończeń to wyjątkowe rozwiązanie Google.

  • Designed by Google Industrial Design Team
  • Zdjęcie dzięki uprzejmości Google